وب سایت شرکت داروسازی فندا/صفحه اخبار | وبلاگ
صفحه اخبار

ردیف سمت نام مدیر آدرس ایمیل تلفن تماس مستقیم
1   مدیر عامل   مهندس محمد طهماسبی CEO@fandapharma.ir 37775694 026 98+ داخلی 112
2   مدیر کارخانه   مهندس محمدرضا کاظمی نژاد Plantmanager@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 103
3   مسئول فنی   دکتر غلامرضا مرجانی Marjani@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 110
4   مدیر تحقیقات   دکتر محمد محمدی Research@fandapharma.ir 37775694 026 98+ داخلی 112
5   مدیر بازاریابی و فروش   دکتر سعید ستاری Sales1@fandapharma.ir 86046315 021 98+ داخلی 1
6   مسئول فنی مکملهای دارویی   خانم دکتر حمیرا معین Supreg@fandapharma.ir 86046315 021 98+ داخلی 1
7   مدیر مالی و اداری   آقای مصطفی سام خانیانی Finance@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 133
8   مدیر IT   مهندس وحید حاجی نسب IT@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 122
9   مدير آزمايشگاه کنترل کيفيت   خانم دکتر آیدا نصیرزاده QC@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 123
10   مدیر برنامه ریزی و انبارها    مهندس مهدی مافی Planning.Mafi@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 115
11   مدیر فنی مهندسی   مهندس محمد کشاورز Technical@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 144
12   مدیر تولید    خانم دکتر منیره بابائی Production@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 114
13   مسئول بازرگانی   آقای جلال افشاری Commercial@fandapharma.ir 37775698 026 98+ داخلی 125
پنل تغییر حالت
  • آبی
  • زرد

  • تک برگ